Fotoğraflar

Çankaya Köşkü (30.09.2014)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın RTÜK heyeti ve dönemin RTÜK Başkanvekili Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu’nu kabulü

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi (19.02.2015)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu’nun da aralarında yer aldığı düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda bir araya geldi.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç ve Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu

Bilgi Edinme Hakkı Sempozyumu (16 Mart 2022)

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İşbirliğiyle düzenlenen “Bilgi Edinme Hakkı Sempozyumu”

Bilgi Edinme Hakkı Ulusal Sempozyumu (06 Ocak 2022)

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu tarafından gerçekleştirilen; Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, üst düzey bürokratlar, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan davetlilerin katıldığı ”Bilgi Edinme Hakkı Ulusal Sempozyumu”

Dışişleri Bakanlığı (01.06.2022)

Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran 

Elazığ Valiliği (11 Kasım 2022)

Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu ve Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman

Konya Valiliği (09.04.2022)

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu (BEDK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu ile BEDK Üyeleri; Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) Başkanı Hayrettin Kurt, Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Üyesi İsmail Kurul ve Danıştay (Tetkik Hakimi) Ahmet Hüsrev Vural Vali Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret etti.